• Güçlü Yalıtım ve Güçlü Koruma

Fyre Shield (FB-520)

Fyre Shield (FB-520)

Fyre Shield (FB-520) PYRO-TUMID COATING, ahşap esaslı tüm yapı malzemelerinde, tavan döşemelerinde ve kafeslerde, döşeme kirişlerinde, alt döşemelerde, kuru duvarda, çelik yapılarda, kirişlerde, sütunlarda vb. kullanılabilir.

Fyre Shield (FB-520) PYRO-TUMID COATING, ahşap esaslı tüm yapı malzemelerinde, tavan döşemelerinde ve kafeslerde, yer kirişlerinde, alt döşemelerde, kuru duvarlarda, çelik yapılarda, kirişlerde, sütunlarda vb. kullanılabilir.Termal koruma gereklidir.

3M Sertifikalı Laboratuarlar tarafından gerçekleştirilen ASTM ve 119 yangın testini geçti. Mülkünüzü yangına karşı korumanın doğru yolu. FB-520 bir Pyro-Tumid ürünü olarak kabul edilir. Yüzeye yangın veya yüksek ısı koşullarından etkilendiğinde, yüzey (ürün) alevi püskürtmek ve korunan yüzeydeki sıcaklığı azaltmak için yarı sert kabarcıklara dönüşür. FB-520 fedakar bir kaplama olarak kabul edilir ve bir yangının kaplamaya çarpması durumunda değiştirilmesi gerekir. Hafif, beyaz renkli, hızlı kuruyan, fırça, rulo veya havasız sprey ile uygulaması kolaydır.

Top