• Güçlü Yalıtım ve Güçlü Koruma

ULTRA-FLEX

ULTRA-FLEX

ULTRA-FLEX yüksek performanslı bir Sıvı Üretan kaplamadır. Çatı yüzeyleri, su kulesi restorasyonları tank astarları, içme suyu tank rekonstrüksiyonu, kanalizasyon tesis astarları, gemi ve deniz pas önleyici koruma, kazık kaplamalar, tekne taban kaplamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok kullanıma sahip sert, dayanıklı, düşük VOC kaplamadır.

ULTRA-FLEX yüksek performanslı bir Sıvı Üretan kaplamadır. Çatı yüzeyleri, su kulesi restorasyonları tank astarları, içme suyu tank rekonstrüksiyonu, kanalizasyon tesis astarları, gemi ve deniz pas önleyici koruma, kazık kaplamalar, tekne taban kaplamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok kullanıma sahip sert, dayanıklı, düşük VOC kaplama Köprü onarımı vb. Paslı yüzeylere son derece iyi yapışır ve renk için akrilik lateks boya ile kaplanabilir. Bu, iki parçalı 9-1 oranlı bir üründür. Düzgün bir şekilde karıştırılmış ve uygulanmış

ULTRA-FLEX, herhangi bir projede yıllarca koruma sağlayacaktır. ULTRA-FLEX, ZERO F.’de% 375’lik bir uzamaya sahiptir ve bugün onu piyasadaki en esnek kaplamalardan biri yapar. ULTRA-FLEX, içme suyu kapları ve tanklarında kullanım için California Standartları tarafından onaylanmıştır. Beton tutma tanklarının ve beton plakaların restorasyonunda kullanım için mükemmel bir üründür. ULTRA-FLEX birçok kimyasal maddeyle birlikte kullanılabilir.

Top