• Güçlü Yalıtım ve Güçlü Koruma

Silent Running

Silent Running

Silent Running, deniz ortamındaki istenmeyen ses ve titreşimi ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir kaplamadır. Silent Running, gürültü enerjisini ve titreşimleri düşük dereceli bir ısıya dönüştürerek çalışır, bu daha sonra uygulanan yüzey boyunca dağılır. Silent Running Sahil Güvenlik onaylıdır.

Silent Running, deniz ortamındaki istenmeyen ses ve titreşimi ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir kaplamadır. Gürültü enerjisini ve titreşimleri düşük dereceli bir ısıya dönüştürerek çalışır, bu daha sonra uygulanan yüzey boyunca dağılır. Silent Running Sahil Güvenlik onaylıdır.

Genel Özellikler: Silent Running su bazlı, toksik olmayan ve VOC içermez. Sert koku veya buhar yoktur, sertleşmeden önce suyla temizlenir.

Yapışma: Silent Running, “kalıcı” bir kaplama olarak tasarlanmıştır. Ürün tüm metal, cam elyafı, ahşap ve birçok plastik yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahiptir. Özel bileşenler, kalıcı yapışmanın sağlanmasına yardımcı olmak için ‘yapışma destekleyicileri’ olarak eklenir. Yapışma aşırı soğuk veya sıcaktan etkilenmez. -30 ° F ila 250 ° F arasındaki sıcaklıklara dayanabilir.

Dayanıklılık: Silent Running sert bir yüzeye kurumaya rağmen mükemmel uzamayı korur. Alt tabakanın herhangi bir esnemesi, genleşmesi veya bükülmesine neden olmaz neredeyse su geçirmezdir ve gaz, yağ ve birçok kimyasal maddeye karşı son derece dirençlidir.

Yanıcılık: Silent Running yanıcı değildir. Ürünün alevle teması halinde, kendiliğinden söner.

Güvenlik: Su bazlı formülü nedeniyle tüm çevre standartlarını karşılar veya aşar ve  % 100 toksik değildir.

Uygulama: Silent Running, daha hızlı ve kolay uygulanır ve diğer geleneksel ses azaltma yöntemlerinin yapamadığı yerlerde nüfuz eder.

Temizleme: Dökülmeler ve hatalar sabun ve suyla kolayca yapılabilir.

Top